Previous
Next

Жароміцні труби

Поставляємо зі складу у Львові та під замовлення труби безшовні нержавіючі жароміцні марок 20Х23Н18, AISI 310 і 310S.

Нержавіючі жароміцні труби використовуються при будівництві трубопроводів, експлуатація яких передбачає взаємодію з нейтральними і агресивними середовищами.

 

Найбільш затребуваною є труба безшовна 20х23н18, вона виготовляється зі сталі з антикорозійними і жароміцних характеристиками. І в залежності від призначення може використовуватися при температурі до 350 ° С, до 600 ° С, а в деяких випадках і при більш високих температурах (але не вище 1100 ° С).

У нас Ви можете купити трубу безшовну 20х23н18 у Львові за вигідними цінами від провідних вітчизняних виробників. В асортименті завжди є вироби різних видів і і модифікацій з діаметром від 4 до 1020 мм і товщиною стінок від 1 до 41 мм.

Для замовлення нержавіючого прокату у Львові звертайтесь до наших менеджерів будь-яким зручним для Вас способом або замовте зворотний дзвінок

Всі вироби мають сертифікат якості. Ми працюємо з провідними виробниками виробів з нержавіючої сталі в Україні і за кордоном.

Кожен клієнт отримує індивідуальний підхід від закріпленого за ним менеджера, що дозволяє вирішувати виникаючі питання в найкоротший термін.

Доставка нержавійкі по Львову та області організована в найкоротший час.

Новини компанії

ТРУБИ ІЗ НЕРЖАВІЮЧОЇ ЖАРОМІЦНОЙ СТАЛІ

Сучасний стрімкий розвиток промисловості невід’ємно веде до необхідності використання матеріалів здатних не лише протистояти агресивним діям довкілля, але й зберігати свої властивості на тривалий період

Ми співпрацюємо

Інформація

Кольорововий металопрокат

Контакти

Всі права захищені. Копіювання інформації заборонено.
×
×

Корзина

Замовити дзвінок