Previous
Next

Титановий прокат

Пропонуємо великий вибір титинового прокату у Львові

Міцний, стійкий до корозії і високих температур титановий прокат знайшов застосування в ракето- або літакобудуванні, в хімічній промисловості, машинобудуванні, при виготовленні обладнання і деталей, які експлуатуються в агресивних середовищах. Продаж титану могла б досягти і великих масштабів, так як цей метал і сплави на його основі лідирують серед інших металів за притаманними йому властивостями і характеристиками. Разом з тим висока ціна і дефіцитність обмежують його використання в процесі виробництва деталей і механізмів.

 

Значні переваги титану: — легкість і довговічність; — висока теплопровідність; — пластичність (навіть при дуже низьких температурах); — інертність; — корозійна і механічна міцність. При своїх численних плюсах, у титану є і деякі недоліки. До них фахівці відносять утруднений процес зварювання, погані антифрикційні властивості, складність в обробці і деякі інші. Серед найбільш затребуваних продуктів прокату у Львові значиться титан лист, титан круг і титан пруток.

Замовляйте у нашої кампаніі у Львові титанові вироби марок ВТ1-0, ВТ-14, ВТ-16, ВТ-20, ВТ-22, ВТ-2СВ, ВТ3-1, ВТ3-М, ВТ5-1, ВТ-6, ВТ-6с, ВТ8, ВТ9, ОТ4-0, ОТ4-1 українських і зарубіжних виробників.

Купуйте зі складу у Львові або оформите індивідуальне замовлення на такі види титанового прокату:

Лист титановий. Стандартна товщина 0,3 — 10 мм, ширина 400 — 1200 мм і більше, довжина 1250 — 5000 мм. Пропонуємо листи холодної і гарячої прокатки.

Титановий дріт застосовується в медицині та інших галузях. Продається в мотках на кілограми.

Круг титановий (титановий пруток). Матеріал вироби: титан і сплави титану. Виготовлений методом пресування, кування, прокатки. Титан круг, ціни на який відповідають цінами заводів-виробників, продається оптом і в роздріб. 

Для замовлення кольорового прокату у Львові звертайтесь до наших менеджерів будь-яким зручним для Вас способом або замовте зворотний дзвінок.

Доставка нержавійкі по Львову та області організована в найкоротший час.

Новини компанії

ТРУБИ ІЗ НЕРЖАВІЮЧОЇ ЖАРОМІЦНОЙ СТАЛІ

Сучасний стрімкий розвиток промисловості невід’ємно веде до необхідності використання матеріалів здатних не лише протистояти агресивним діям довкілля, але й зберігати свої властивості на тривалий період

Ми співпрацюємо

Інформація

Кольорововий металопрокат

Контакти

Всі права захищені. Копіювання інформації заборонено.
×
×

Корзина

Замовити дзвінок