Previous
Next

Дріт нержавіючий

Як і інша продукція з нержавіючої сталі, нержавіючий дріт є затребуваним виробом металопрокату у Львові. Він абсолютно незамінний в багатьох галузях: виробництві, будівництві, медицині, нафтової, а також енергетичної промисловості та інших.

Для кожної конкретної задачі зазвичай використовується відповідний дріт, що має сукупність необхідних властивостей. На нашому сайті представлен ​​дріт нержавіючий зі сталі різних видів, марок і форматів.

Це і більш м’яка — відпалений, і жорстка — нагартована. Зв’язавшись з менеджером кампанії, Ви можете замовити дріт AISI і підібрати вироби самих ходових параметрів і найменувань (дріт 12Х18Н10Т, 08Х18Н10Т та інші).

Завжди є в наявності у Львові дріт з круглим, овальним, квадратним і шестикутним перетином. Діаметр варіюється від 0,8 мм до 4 мм. Різні види дроту можуть використовуватися як для виготовлення окремих деталей, так і для створення огороджень, у виробництві тросів, арматури і т.д. Поставляється дріт нержавіючий в прутках, котушках і бухтах.

Зварювальні прутки і дріт потрібні для виготовлення різних конструкцій побутового призначення. Виробляються зі сталі AISI 308 LSi. Вся продукція сертифікована, має відповідну документацію, має високу міцність, не схильна до впливу корозії, не деформується і служить протягом тривалого часу, не втрачаючи своїх первинних властивостей.

Для замовлення нержавіючого прокату у Львові звертайтесь до наших менеджерів будь-яким зручним для Вас способом або замовте зворотний дзвінок

Всі вироби мають сертифікат якості. Ми працюємо з провідними виробниками виробів з нержавіючої сталі в Україні і за кордоном.

Кожен клієнт отримує індивідуальний підхід від закріпленого за ним менеджера, що дозволяє вирішувати виникаючі питання в найкоротший термін.

Доставка нержавійкі по Львову та області організована в найкоротший час.

Новини компанії

Безшовна нержавіюча жаростійка труба

У наші дні існує величезна кількість підприємств робота яких відбувається в екстремальних умовах, під цим терміном маються на увазі рідини та гази високих температур. Здебільшого

ТРУБИ ІЗ НЕРЖАВІЮЧОЇ ЖАРОМІЦНОЙ СТАЛІ

Сучасний стрімкий розвиток промисловості невід’ємно веде до необхідності використання матеріалів здатних не лише протистояти агресивним діям довкілля, але й зберігати свої властивості на тривалий період

Ми співпрацюємо

Інформація

Кольорововий металопрокат

Контакти

Всі права захищені. Копіювання інформації заборонено.
×
×

Корзина

Замовити дзвінок