Previous
Next

Дріт нержавіючий

Як і інша продукція з нержавіючої сталі, нержавіючий дріт є затребуваним виробом металопрокату у Львові. Він абсолютно незамінний в багатьох галузях: виробництві, будівництві, медицині, нафтової, а також енергетичної промисловості та інших.

Для кожної конкретної задачі зазвичай використовується відповідний дріт, що має сукупність необхідних властивостей. На нашому сайті представлен ​​дріт нержавіючий зі сталі різних видів, марок і форматів.

Це і більш м’яка — відпалений, і жорстка — нагартована. Зв’язавшись з менеджером кампанії, Ви можете замовити дріт AISI і підібрати вироби самих ходових параметрів і найменувань (дріт 12Х18Н10Т, 08Х18Н10Т та інші).

Завжди є в наявності у Львові дріт з круглим, овальним, квадратним і шестикутним перетином. Діаметр варіюється від 0,8 мм до 4 мм. Різні види дроту можуть використовуватися як для виготовлення окремих деталей, так і для створення огороджень, у виробництві тросів, арматури і т.д. Поставляється дріт нержавіючий в прутках, котушках і бухтах.

Зварювальні прутки і дріт потрібні для виготовлення різних конструкцій побутового призначення. Виробляються зі сталі AISI 308 LSi. Вся продукція сертифікована, має відповідну документацію, має високу міцність, не схильна до впливу корозії, не деформується і служить протягом тривалого часу, не втрачаючи своїх первинних властивостей.

Для замовлення нержавіючого прокату у Львові звертайтесь до наших менеджерів будь-яким зручним для Вас способом або замовте зворотний дзвінок

Всі вироби мають сертифікат якості. Ми працюємо з провідними виробниками виробів з нержавіючої сталі в Україні і за кордоном.

Кожен клієнт отримує індивідуальний підхід від закріпленого за ним менеджера, що дозволяє вирішувати виникаючі питання в найкоротший термін.

Доставка нержавійкі по Львову та області організована в найкоротший час.

Новини компанії

ТРУБИ ІЗ НЕРЖАВІЮЧОЇ ЖАРОМІЦНОЙ СТАЛІ

Сучасний стрімкий розвиток промисловості невід’ємно веде до необхідності використання матеріалів здатних не лише протистояти агресивним діям довкілля, але й зберігати свої властивості на тривалий період

Ми співпрацюємо

Інформація

Кольорововий металопрокат

Контакти

Всі права захищені. Копіювання інформації заборонено.
×
×

Корзина

Замовити дзвінок