Previous
Next

Бронзовий прокат

Наша кампанія пропонує великий вибір прокату з бронзи у Львові:

  • пруток бронзовий
  • втулки бронзові
  • круги бронзові
  • листи бронзові
  • дроти бронзові 

 

Бронзовий пруток являє собою металеву заготовку круглого перетину, яку використовують для подальшого виготовлення деталей або інших елементів. І пруток, і коло бронзовий — вироби, придатні для тривалої експлуатації. Виробництво таких напівфабрикатів не дуже затратно, а ціна нижча, ніж на аналогічні вироби з інших металів. Крім цього, круг бронзовий володіє такими важливими характеристиками як: — міцність; — пластичність — гнучкість; — податливість будь-яких видів обробки. Часто застосовується в машино-і суднобудуванні, електротехнічної та космічної промисловості, приладобудуванні, металургії та багатьох інших. На нашому сайті можна замовити бронзовий пруток будь-яких необхідних параметрів і класифікації: Станом сплаву: м’який, напівтвердий, твердий або особливої ​​твердості. За точністю: нормальний, підвищеної точності і високої точності. По довжині: мірної довжини, немірної довжини, кратної мірної довжини і т.д. Виробі виготовлені з БрА5, БрАЖ, БрАМц, БрАМЦ, БрБ-2, БрКМЦ, БрОФ, БрОЦ.

Також наша кампанія пропонує купити бронзові втулки зі складу у Львові або під замовлення. Ці вироби найчастіше застосовуються в машинобудуванні, виробництві і суднобудуванні. Завдяки тому, що втулка бронзова протистоїть швидкого зношування, проводить струм і тепло, її часто використовують в обладнанні, механізмах і різних агрегатах, вузлові елементи яких постійно відчувають високі навантаження. На нашому сайті Ви можете замовити втулки бронзові типових розмірів або надіслати заявку для виготовлення за індивідуальними параметрами. Наші менеджери готові запропонувати Вам вироби з різними внутрішніми та зовнішніми діаметрами. Вироби виготовлені з БрА5, БрАЖ, БрАМц, БрАМЦ, БрБ-2, БрКМЦ, БрОФ, БрОЦ.

Лист бронзовий проводиться шляхом гарячої або холодної прокатки і широко застосовується в різних сферах завдяки високій міцності і стійкості до корозії. Залежно від завдань, для яких купується листова бронза, а також від середовища експлуатації, вироби можуть бути виготовлені з різних сплавів. Такий продукт металопрокату відмінно піддається різанню, свердлиться, штампується і служить, не змінюючи первинних властивостей, тривалий час. Лист бронзи використовується в будівництві, машинобудуванні, хімічній галузі, суднобудуванні і ін. Вироби виготовлені з БрА5, БрАЖ, БрАМц, БрАМЦ, БрБ-2, БрКМЦ, БрОФ, БрОЦ.

У Львові в асортименті представлений ​​бронзовий дріт загального призначення, проволока для пружин і зварювання. Замовляйте у нас вироби, виготовлені зі сплавів і марок бронзи під конкретні потреби. Продукція виготовлена ​​українськими та зарубіжними підприємствами і відповідає прийнятим стандартам ГОСТ 15834-77, ГОСТ 5222-72, ГОСТ 5221-77. Дріт бронзовий поставляється круглого і квадратного перетину. Використовується в різних галузях промисловості і в побуті завдяки таким властивостям: — пластичність і гнучкість; — стійкість до корозійних пошкоджень; — міцність при розтягуванні; — висока провідність струму. В наявністі є Дріт БрА5, Дріт БрАЖ, Дріт БрАМц, Дріт БрАМЦ, Дріт БрБ-2, Дріт БрКМЦ, Дріт БрОФ, Дріт БрОЦ.

Для замовлення  прокату з бронзи у Львові звертайтесь до наших менеджерів будь-яким зручним для Вас способом або замовте зворотний дзвінок.

Доставка нержавійкі по Львову та області організована в найкоротший час.

Новини компанії

ТРУБИ ІЗ НЕРЖАВІЮЧОЇ ЖАРОМІЦНОЙ СТАЛІ

Сучасний стрімкий розвиток промисловості невід’ємно веде до необхідності використання матеріалів здатних не лише протистояти агресивним діям довкілля, але й зберігати свої властивості на тривалий період

Ми співпрацюємо

Інформація

Кольорововий металопрокат

Контакти

Всі права захищені. Копіювання інформації заборонено.
×
×

Корзина

Замовити дзвінок