Previous
Next

Мідний прокат

Наша кампанія реалізує широкий асортимент виробів з міді у Львові, таких як:

  • мідь листова 
  • труба мідна
  • мідний дріт
  • шина мідна
  • мідний круг
  • пруток мідний
  • мідний лист

Листи мідні товщиною 0,4 мм; 0,5 мм; 0,55 мм; 0,6 мм; 0,65 мм; 1 мм; 1,5 мм; 2 мм; 2,3 мм; 2,5 мм; 3 мм; 4 мм; 5 мм; 6 мм; 6,5 мм; 8 мм; 10 мм; 12 мм; 13 мм; 15 мм; 16 мм. Всі вироби виготовлені з якісної міді марок М1 та М2.

 

Мідна труба виготовляється з якісної міді марок М1, М2 і поставляється в трубах різної довжини і в бухтах. Незважаючи на той факт, що в якийсь момент часу нержавейка практично повністю витіснила мідні труби з ужитку, унікальні властивості цього цветмета дозволили їм зайняти гідне місце у багатьох сферах промисловості, виробництва і будівництва у Львові. Труба мідна відрізняється тривалим терміном експлуатації і може прослужити до 150 років! Виріб має прекрасні пластичними властивостями, стійке до корозії і використання в різнотемпературних середовищі. Виготовляються труби холоднокатані і гарячекатаних способом, відрізняються твердістю, довжиною, діаметром, товщиною стінки.

Дріт з міді має низку переваг: мінімальним електричним опором, відсутність корозії, термостійкістю, високою технологічністю, вона легка в обробці — порізки, пайку, монтажі, прекрасно гнеться, пластична і при цьому відносно недорога. Це дозволяє використовувати дріт М1 без втрати основних якостей в найскладніших умовах. Така дріт має дуже тривалий термін експлуатації. Крім того, мідь немагнітними і володіє білогіческіе інертністю. Мідний дріт широко застосовується в промисловості — в електроенергетиці, будівництві, машинобудуванні, легкій промисловості, поліграфії і багатьох інших галузях. Вона використовується при виробництві електродвигунів, плавких запобіжників, трансформаторів. Служить основою при виробництві мідних метизів — цвяхів, заклепок, різної фурнітури. Купити мідний дріт сьогодні не складає ніяких труднощів. Ми поставляємо дріт з якісної міді у Львові марок М1 і М2. Товар супроводжується необхідними сертифікатами якості. Може виготовлятися з м’якого або твердого матеріалу.

Шина мідна — являє собою металевий профіль, вироблений шляхом холодної або гарячої деформації. Одним з головних переваг мідних шин є електропровідність струмів високих величин. Це дозволяє використовувати шину в різних силових установках, трансформаторах, виробництві шіно- і струмопроводів і ін. Електротехнічні мідні шини М1 і М2 легко деформуються в гарячому або холодному стані і довго протистоять зносу. Даний вид мідного прокату вляется важливим і незамінним елементом в промисловості, авіабудуванні, космонавтиці, будівництві. Її використовують і в оздоблювальних роботах, виготовляють предмети для декорування приміщень всередині і зовні. Різновиди шин: шини мідні м’які — ШММ; тверді — ШМТ; тверді з безкисневої міді — ШМТВ. На складі у Львові постійно в наявності мідні шини різної твердості: 1,8х12; 10х100; 10х120; 10х80; 2,5х32; 3,5х22; 3,5х28; 3,5х35; 3х22; 3х32; 3х65; 4х22; 4х65; 6х30; 6х60; 8х80 мм

Для виробництва мідного кола або прутка по ГОСТу 1535-91 використовуються сплави з максимальним вмістом міді. Пруток М1 і М2 являє собою калібрований мідний коло з високоякісної первинної металу. Так само як і інші вироби з міді, коло і пруток володіють високими антикорозійними властивостями, хорошою пластичністю, проводять електрику і тепло. Коло мідний як і мідний пруток є напівфабрикатом і служить заготівлею для виробництва різних деталей і елементів декору. Високі технологічні і експлуатаційні характеристики матеріалу дозволили йому знайти широке застосування в сучасній енергетиці, електротехніці, приладобудуванні, металообробці. Мідний пруток на злам значно міцніше алюмінію, що при меншому електричному опорі міді, робить його ефективнішим. Різновиди мідних кіл: — гарячодеформовані і холоднодеформовані; — різної точності виробництва (нормальна, підвищена, висока); — м’які, напівтверді і тверді; — немірних, в бухтах або кратної мірної довжини.

Для замовлення прокату з міді у Львові звертайтесь до наших менеджерів будь-яким зручним для Вас способом або замовте зворотний дзвінок.

Доставка нержавійкі по Львову та області організована в найкоротший час.

Новини компанії

ТРУБИ ІЗ НЕРЖАВІЮЧОЇ ЖАРОМІЦНОЙ СТАЛІ

Сучасний стрімкий розвиток промисловості невід’ємно веде до необхідності використання матеріалів здатних не лише протистояти агресивним діям довкілля, але й зберігати свої властивості на тривалий період

Ми співпрацюємо

Інформація

Кольорововий металопрокат

Контакти

Всі права захищені. Копіювання інформації заборонено.
×
×

Корзина

Замовити дзвінок