Previous
Next

Труби електрозварні

Пропонуємо великий вибір електрозварних нержавіючих труб у Львові.

Зварні круглі труби з нержавіючої сталі виробляють з нержавіючого листа певного розміру або штрипса (представляє собою продукт сталевого металопрокату у вигляді смуги, стрічки). Заготівлю формують і зварюють. Залежно від шва, зварні круглі труби підрозділяються на спіралешовние і прямошовні електрозварні вироби.

Труба нержавіюча зварна у Львові

При виготовленні зварних нержавіючих труб можуть використовуватися кілька способів зварювання: — лазерна; — плазмова зварювання труб; — зварювання по електронно-променевої технології; — високочастотна електрозварювання; — і найбільш популярний метод для високолегованих сплавів — зварювання в інертному газі з застосуванням електрода з вольфраму.

 

Найчастіше споживачі можуть зустріти трубний прокат, вироблений наступними способами зварювання: HF, лазерний і TIG. Ідеальні шви, що відрізняються своєю довговічністю, отримують за допомогою методики точкового шовного зварювання. Даний метод використовують для виробництва високоякісної сталевої продукції. На сьогодні в Україні виробництво і реалізація круглих нержавіючих труб, в загальному обороті прокату з нержавіючої сталі, займають найбільший обсяг.

Для замовлення нержавіючого прокату у Львові звертайтесь до наших менеджерів будь-яким зручним для Вас способом або замовте зворотний дзвінок

Всі вироби мають сертифікат якості. Ми працюємо з провідними виробниками виробів з нержавіючої сталі в Україні і за кордоном.

Кожен клієнт отримує індивідуальний підхід від закріпленого за ним менеджера, що дозволяє вирішувати виникаючі питання в найкоротший термін.

Доставка нержавійкі по Львову та області організована в найкоротший час.

Новини компанії

ТРУБИ ІЗ НЕРЖАВІЮЧОЇ ЖАРОМІЦНОЙ СТАЛІ

Сучасний стрімкий розвиток промисловості невід’ємно веде до необхідності використання матеріалів здатних не лише протистояти агресивним діям довкілля, але й зберігати свої властивості на тривалий період

Ми співпрацюємо

Інформація

Кольорововий металопрокат

Контакти

Всі права захищені. Копіювання інформації заборонено.
×
×

Корзина

Замовити дзвінок