Previous
Next

Труби електрозварні

Пропонуємо великий вибір електрозварних нержавіючих труб у Львові.

Зварні круглі труби з нержавіючої сталі виробляють з нержавіючого листа певного розміру або штрипса (представляє собою продукт сталевого металопрокату у вигляді смуги, стрічки). Заготівлю формують і зварюють. Залежно від шва, зварні круглі труби підрозділяються на спіралешовние і прямошовні електрозварні вироби.

Труба нержавіюча зварна у Львові

При виготовленні зварних нержавіючих труб можуть використовуватися кілька способів зварювання: — лазерна; — плазмова зварювання труб; — зварювання по електронно-променевої технології; — високочастотна електрозварювання; — і найбільш популярний метод для високолегованих сплавів — зварювання в інертному газі з застосуванням електрода з вольфраму.

 

Найчастіше споживачі можуть зустріти трубний прокат, вироблений наступними способами зварювання: HF, лазерний і TIG. Ідеальні шви, що відрізняються своєю довговічністю, отримують за допомогою методики точкового шовного зварювання. Даний метод використовують для виробництва високоякісної сталевої продукції. На сьогодні в Україні виробництво і реалізація круглих нержавіючих труб, в загальному обороті прокату з нержавіючої сталі, займають найбільший обсяг.

Для замовлення нержавіючого прокату у Львові звертайтесь до наших менеджерів будь-яким зручним для Вас способом або замовте зворотний дзвінок

Всі вироби мають сертифікат якості. Ми працюємо з провідними виробниками виробів з нержавіючої сталі в Україні і за кордоном.

Кожен клієнт отримує індивідуальний підхід від закріпленого за ним менеджера, що дозволяє вирішувати виникаючі питання в найкоротший термін.

Доставка нержавійкі по Львову та області організована в найкоротший час.

Новини компанії

Безшовна нержавіюча жаростійка труба

У наші дні існує величезна кількість підприємств робота яких відбувається в екстремальних умовах, під цим терміном маються на увазі рідини та гази високих температур. Здебільшого

ТРУБИ ІЗ НЕРЖАВІЮЧОЇ ЖАРОМІЦНОЙ СТАЛІ

Сучасний стрімкий розвиток промисловості невід’ємно веде до необхідності використання матеріалів здатних не лише протистояти агресивним діям довкілля, але й зберігати свої властивості на тривалий період

Ми співпрацюємо

Інформація

Кольорововий металопрокат

Контакти

Всі права захищені. Копіювання інформації заборонено.
×
×

Корзина

Замовити дзвінок