Previous
Next

Труба харчова

Наша кампанія поставляє харчові труби безшовні з нержавіючої сталі у Львові марок 12Х18Н10Т, 08Х18Н10Т, AISI 304, AISI 321 діаметром від 4 мм до 1020мм з товщиною стінки від 1 до 40 мм.

 

Для замовлення нержавіючого прокату у Львові звертайтесь до наших менеджерів будь-яким зручним для Вас способом або замовте зворотний дзвінок

Всі вироби мають сертифікат якості. Ми працюємо з провідними виробниками виробів з нержавіючої сталі в Україні і за кордоном.

Кожен клієнт отримує індивідуальний підхід від закріпленого за ним менеджера, що дозволяє вирішувати виникаючі питання в найкоротший термін.

Доставка нержавійкі по Львову та області організована в найкоротший час.

Зростаюча динаміка розвитку харчової промисловості і посилення вимог до якості харчової продукції викликає необхідність не лише нарощування обсягів виробництва неіржавіючих сталей, але і поліпшення їх властивостей. У харчовій промисловості до матеріалів, вживаних для виготовлення ємкостей в яких зберігаються продукти харчування і напівфабрикати, а також для виготовлення харчового устаткування потрібні особливі вимоги. В ході вирішення даної проблеми науковими фахівцями були розроблені особливі марки сталей, які згодом отримали назву «Неіржавіюча харчова сталь».

Самою універсальною маркою неіржавіючої харчової сталі є AISI 304 або її аналог марка 08Х18Н10. Сталь неіржавіюча харчова 08Х18Н10 AISI 304 в своєму складі містить 0,08% вуглецю, 18% хрому і 10% нікелю.

Переваги харчової неіржавіючої сталі:

• гігієнічність;

• нетоксичність;

• естетичний вигляд;

• міцність.

Окрім перелічених переваг, харчова нержавіюча сталь володіє удароміцністю, широким діапазоном робочих температур, високою здібністю до зварювання і кування. Поряд з цим посуд, або інші вироби, виготовлені з даного вигляду стали, можна мити різними миючими засобами, в т.ч. агресивними складами.

Величезний вибір металопрокату дозволяє використовувати неіржавіючу харчову сталь у вигляді труб. Так, наприклад, трубопровідні системи, використовувані при виробництві всіляких продуктів харчування практично постійно знаходяться у контакті з різними рідинами і постійно випробовують на собі негативну дію агресивних середовищ. Для запобігання зниженню інтенсивності зносу таких систем і збільшення міри надійності їх використання і зниження ризику зниження якості харчових продуктів використовують труби із неіржавіючої харчової сталі. Харчові труби з нержавіючої сталі марок 12Х18Н10Т, 08Х18Н10Т, AISI 304, AISI 321 виготовляють діаметром від 4 мм до 1020мм з товщиною стінки від 1 до 40 мм.

Сталь неіржавіюча харчова 08Х18Н10 AISI 304 використовується при виробництві димохідних і вентиляційних систем, устаткування для харчових підприємств, при будівництві трубопроводів для транспортування харчових продуктів, а також для виготовлення систем водопостачання.

Звернувшись в нас, Ви можете розраховувати на кваліфіковану консультацію менеджера, наша компанія завжди готова запропонувати своїм клієнтам різні види харчової неіржавіючої сталі високої якості. З умовами оплати і доставки, документацією на всю продукцію, процедурою відвантаження товару, а також особливостями неіржавіючих металів ви можете ознайомитися у відповідних розділах сайту.

Новини компанії

ТРУБИ ІЗ НЕРЖАВІЮЧОЇ ЖАРОМІЦНОЙ СТАЛІ

Сучасний стрімкий розвиток промисловості невід’ємно веде до необхідності використання матеріалів здатних не лише протистояти агресивним діям довкілля, але й зберігати свої властивості на тривалий період

Ми співпрацюємо

Інформація

Кольорововий металопрокат

Контакти

Всі права захищені. Копіювання інформації заборонено.
×
×

Корзина

Замовити дзвінок