Previous
Next

Латунний прокат

Наша кампанія пропонує широкий асортимент латунних виробів у Львові, таких як:

  • труба латунна
  • лист латунний
  • пруток латунний
  • дріт латунний
  • шестигранник латунний

 

Залежно від призначення і способу виготовлення труба латунна буває: — манометрична; — радіаторна; — волноводная; — пресована і тягнута. Латунні труби широко використовуються в промисловості і народному господарстві Львова. Це і машинобудування, і приладобудування, і інші види виробництва. Латунні труби служать для виготовлення деталей, систем внутрішніх комунікацій, обладнання. Іноді латунна трубка навіть стає елементом декору для реалізації креативних дизайнерських рішень. Цей кольоровий метал добре піддається обробці, труба латунь відрізняється простотою монтажу і тривалим терміном експлуатації, стійкістю до корозійних пошкоджень.

Вироби з кольорових металів, які продає наша кампанія у Львові, відповідають прийнятим державним стандартам і супроводжуються сертифікатами якості. Крім інших виробів латунного прокату, купуйте у нас латунний лист холодної або гарячої прокатки марок Л63 і ЛС59. Форма поставки — листи або рулони. Такі листи відрізняються гладкою поверхнею з однієї й іншої сторони, відсутністю будь-яких вад (тріщин, домішок, нерівних країв і т.д.) і ідеальною чистотою поверхні. Виходячи зі стану сплаву, латунь листова ділиться на тверду, напівтверду, м’яку і особливої ​​твердості. Розмірний ряд включає вироби товщиною від 0,6 до 29 мм. Ці листи рідко використовують в будівництві через меншою жаростійкості і міцності, ніж у інших сплавів. Найчастіше сфера застосування — електротехніка, виготовлення декору, створення різних табличок, вивісок і т.д.

Пруток латунний використовується на виробництві та в будівництві для виготовлення деталей, апаратних частин, хімічних приладів, втулок, кріплень, елементів фурнітури і багато іншого. Виготовляється з різних марок латуні. Найбільш затребувані: пруток ЛС59, Л63, ЛС 59-1. Латунь пруток, в залежності від способу виробництва, може бути пресованим і тягненим автоматного або антимагнітним призначення. Крім цього вони розрізняються по точності виготовлення і типу сплаву. Замовляйте у менеджерів компанії латунний круг марок Л63, ЛС59, ЛС59-1. Продукція супроводжується сертифікатами, що підтверджують відповідність стандартам і якість.

Недорогий і міцний латунний дріт — затребуваний виріб кольорового прокату. Виготовляється зі сплаву міді та цинку і легується додатковими елементами. Такий дріт за призначенням підрозділяється на зварювальну і загального призначення. Запитуйте у менеджерів зі складу у Львові або за попереднім замовленням необхідну марку: ходову — дріт Л63, ЛС59 або вироби, що застосовуються в спеціалізованих галузях.

Латунний шестигранник застосовується в машино- і суднобудуванні, електротехніці, практично в будь-якому виробництві і будівництві. Незважаючи на те, що у цього виробу є величезна кількість переваг: хороша теплопровідність, пластичність, довговічність, легкість в обробці і низька вартість, має воно і деякими недоліками. Шестигранник латунь має низьку опірність втоми, а також погані жаростійкі властивості. Найбільш затребувані шестигранник ЛЗ 59, шестигранник ЛЗ 63 і ін.

Для замовлення кольорового прокату у Львові звертайтесь до наших менеджерів будь-яким зручним для Вас способом або замовте зворотний дзвінок.

Доставка нержавійкі по Львову та області організована в найкоротший час.

Новини компанії

Безшовна нержавіюча жаростійка труба

У наші дні існує величезна кількість підприємств робота яких відбувається в екстремальних умовах, під цим терміном маються на увазі рідини та гази високих температур. Здебільшого

ТРУБИ ІЗ НЕРЖАВІЮЧОЇ ЖАРОМІЦНОЙ СТАЛІ

Сучасний стрімкий розвиток промисловості невід’ємно веде до необхідності використання матеріалів здатних не лише протистояти агресивним діям довкілля, але й зберігати свої властивості на тривалий період

Ми співпрацюємо

Інформація

Кольорововий металопрокат

Контакти

Всі права захищені. Копіювання інформації заборонено.
×
×

Корзина

Замовити дзвінок