Previous
Next

Дзеркальний лист

Дзеркальний лист вже давно набув популярності серед будівельних компаній і дизайнерів у Львові. Саме його застосовують при обробці фасадів будівель, а також для оформлення інтер’єрів різних приміщень.

Ціна на дзеркальні нержавіючі листи у Львові значно нижче, ніж на дзеркала. Крім цього переваги, використання таких виробів металопрокату ще й більш раціонально. Адже дзеркальна нержавейка прослужить значно довше, не втратить своїх первинних властивостей, стійка до корозії і міцніша, ніж звичайні дзеркала.

У нас Ви можете придбати дзеркальні листи нержавійки у Львові різного ступеня полірування: матові або глянцеві; відображають дзеркальні; суперзеркала

 

Зв’язавшись з менеджером, Ви зможете замовити листи 12Х18Н10Т, 08Х18Н10Т, AISI 304, AISI 321, 20Х23Н18, AISI 310 і 310S, 12Х17. Товщина листів — 0,4 -100 мм, розкрій — 1000 * 2000 мм, 1250 * 2500 мм, 1500 * 3000 мм, 1500 * 6000 мм.

Для замовлення нержавіючого прокату у Львові звертайтесь до наших менеджерів будь-яким зручним для Вас способом або замовте зворотний дзвінок

Всі вироби мають сертифікат якості. Ми працюємо з провідними виробниками виробів з нержавіючої сталі в Україні і за кордоном.

Кожен клієнт отримує індивідуальний підхід від закріпленого за ним менеджера, що дозволяє вирішувати виникаючі питання в найкоротший термін.

Доставка нержавійкі по Львову та області організована в найкоротший час.

Новини компанії

ТРУБИ ІЗ НЕРЖАВІЮЧОЇ ЖАРОМІЦНОЙ СТАЛІ

Сучасний стрімкий розвиток промисловості невід’ємно веде до необхідності використання матеріалів здатних не лише протистояти агресивним діям довкілля, але й зберігати свої властивості на тривалий період

Ми співпрацюємо

Інформація

Кольорововий металопрокат

Контакти

Всі права захищені. Копіювання інформації заборонено.
×
×

Корзина

Замовити дзвінок