Previous
Next

Смуга нержавіюча

Смуга нержавіюча — це продукт металопрокату, який являє собою заготовку із суцільним поперечним перерізом для подальшої обробки та використання.

Наша кампанія пропонує смуги з нержавіючої сталі у Львові марок 12Х18Н10Т, 08Х18Н10Т, AISI 304, AISI 321, 20Х23Н18, AISI 310 і 310S, 12Х17.

 

Зазвичай смуга нержавійки випускається з легованої сталі в декількох варіаціях і розрізняється по довжині, точності прокатки і серповидно (вигину).

За своїми характеристиками смуга і лист з нержавіючої сталі відрізняється стійкістю до корозії, можливістю використання при високих температурах, довговічністю і стійкість до впливу вологи. Такі заготовки зі сталі затребувані практично в будь-якій галузі.

У будівництві їх використовують для оформлення приміщень і декору, різні підприємства виготовляють з них кріплення, металеві профілі, куточки, труби, інструменти і т.д. Крім цього, часто нержавіючі смуги використовують і в господарстві.

Для замовлення нержавіючого прокату у Львові звертайтесь до наших менеджерів будь-яким зручним для Вас способом або замовте зворотний дзвінок

Всі вироби мають сертифікат якості. Ми працюємо з провідними виробниками виробів з нержавіючої сталі в Україні і за кордоном.

Кожен клієнт отримує індивідуальний підхід від закріпленого за ним менеджера, що дозволяє вирішувати виникаючі питання в найкоротший термін.

Доставка нержавійкі по Львову та області організована в найкоротший час.

Новини компанії

Безшовна нержавіюча жаростійка труба

У наші дні існує величезна кількість підприємств робота яких відбувається в екстремальних умовах, під цим терміном маються на увазі рідини та гази високих температур. Здебільшого

ТРУБИ ІЗ НЕРЖАВІЮЧОЇ ЖАРОМІЦНОЙ СТАЛІ

Сучасний стрімкий розвиток промисловості невід’ємно веде до необхідності використання матеріалів здатних не лише протистояти агресивним діям довкілля, але й зберігати свої властивості на тривалий період

Ми співпрацюємо

Інформація

Кольорововий металопрокат

Контакти

Всі права захищені. Копіювання інформації заборонено.
×
×

Корзина

Замовити дзвінок