Previous
Next

Круг нержавіючий

Наша кампания поставляє зі складу у Львові або під замовлення нержавіючий круг (пруток) діаметром 6 мм до 380 мм марок 12Х18Н10Т, 08Х18Н10Т, AISI 304, AISI 321, 20Х23Н18, AISI 310 і 310S, 12Х17.

Круг нержавіючий — особливий продукт металопрокату. Являє собою прут зі сталі різних марок з круглим перетином. Залежно від призначення розрізняються круги діаметром до 380 мм, зі шліфованої або матовою поверхнею. Такі круги нержавейки активно застосовується в багатьох сферах.

 

Нарівні з ними, широку популярність на ринку має і нержавіючий пруток. Він використовується і як заготівля для деталей, так і огорож або грат, для монтажу трубопроводів, при будівництві, промисловими компаніями і т.д.

Такі властивості, як жароміцність, тривалість експлуатації, стійкість до кислотному середовищі, міцність і ін. виявляються за рахунок використання відповідних сплавів і методів обробки виробу. Від цих же параметрів залежить і вартість металопрокату.

У нашій кампанії Ви можете замовити харчовоі круги 12Х18Н10Т — одні з найбільш затребуваних виробів з нержавіючої сталі. Є аналогом AISI 304. Найчастіше застосовується в харчовій промисловості за рахунок підвищених антикорозійних характеристик і можливості використання при температурі до 850 градусів. Постійно в наявності на складі у Львові.

Для замовлення нержавіючого прокату у Львові звертайтесь до наших менеджерів будь-яким зручним для Вас способом або замовте зворотний дзвінок

Всі вироби мають сертифікат якості. Ми працюємо з провідними виробниками виробів з нержавіючої сталі в Україні і за кордоном.

Кожен клієнт отримує індивідуальний підхід від закріпленого за ним менеджера, що дозволяє вирішувати виникаючі питання в найкоротший термін.

Доставка нержавійкі по Львову та області організована в найкоротший час.

Новини компанії

ТРУБИ ІЗ НЕРЖАВІЮЧОЇ ЖАРОМІЦНОЙ СТАЛІ

Сучасний стрімкий розвиток промисловості невід’ємно веде до необхідності використання матеріалів здатних не лише протистояти агресивним діям довкілля, але й зберігати свої властивості на тривалий період

Ми співпрацюємо

Інформація

Кольорововий металопрокат

Контакти

Всі права захищені. Копіювання інформації заборонено.
×
×

Корзина

Замовити дзвінок