Previous
Next

Круг нержавіючий

Наша кампания поставляє зі складу у Львові або під замовлення нержавіючий круг (пруток) діаметром 6 мм до 380 мм марок 12Х18Н10Т, 08Х18Н10Т, AISI 304, AISI 321, 20Х23Н18, AISI 310 і 310S, 12Х17.

Круг нержавіючий — особливий продукт металопрокату. Являє собою прут зі сталі різних марок з круглим перетином. Залежно від призначення розрізняються круги діаметром до 380 мм, зі шліфованої або матовою поверхнею. Такі круги нержавейки активно застосовується в багатьох сферах.

 

Нарівні з ними, широку популярність на ринку має і нержавіючий пруток. Він використовується і як заготівля для деталей, так і огорож або грат, для монтажу трубопроводів, при будівництві, промисловими компаніями і т.д.

Такі властивості, як жароміцність, тривалість експлуатації, стійкість до кислотному середовищі, міцність і ін. виявляються за рахунок використання відповідних сплавів і методів обробки виробу. Від цих же параметрів залежить і вартість металопрокату.

У нашій кампанії Ви можете замовити харчовоі круги 12Х18Н10Т — одні з найбільш затребуваних виробів з нержавіючої сталі. Є аналогом AISI 304. Найчастіше застосовується в харчовій промисловості за рахунок підвищених антикорозійних характеристик і можливості використання при температурі до 850 градусів. Постійно в наявності на складі у Львові.

Для замовлення нержавіючого прокату у Львові звертайтесь до наших менеджерів будь-яким зручним для Вас способом або замовте зворотний дзвінок

Всі вироби мають сертифікат якості. Ми працюємо з провідними виробниками виробів з нержавіючої сталі в Україні і за кордоном.

Кожен клієнт отримує індивідуальний підхід від закріпленого за ним менеджера, що дозволяє вирішувати виникаючі питання в найкоротший термін.

Доставка нержавійкі по Львову та області організована в найкоротший час.

Новини компанії

Безшовна нержавіюча жаростійка труба

У наші дні існує величезна кількість підприємств робота яких відбувається в екстремальних умовах, під цим терміном маються на увазі рідини та гази високих температур. Здебільшого

ТРУБИ ІЗ НЕРЖАВІЮЧОЇ ЖАРОМІЦНОЙ СТАЛІ

Сучасний стрімкий розвиток промисловості невід’ємно веде до необхідності використання матеріалів здатних не лише протистояти агресивним діям довкілля, але й зберігати свої властивості на тривалий період

Ми співпрацюємо

Інформація

Кольорововий металопрокат

Контакти

Всі права захищені. Копіювання інформації заборонено.
×
×

Корзина

Замовити дзвінок