Previous
Next

Труби капілярні

Пропонуємо великий вибір труб капілярних у Львові

Згідно ГОСТ 14162-79 трубки капілярні нержавіючі виробляють з складнолегована стали 12Х18Н10Т. Сталь відноситься до категорії хромонікелевих сплавів. За хімічним складом сталь складається з C, Si, Mn, Ti, S і P. Гранично допустима кількість елементів, що містяться встали узгоджується з ГОСТом. У сталь додають 17 … 19% хрому і 9 … 11% нікелю. Дані елементи — легуючі добавки.

Капілярні нержавіючі трубки володіють такими характеристиками як: високу опірність до агресивних дій навколишнього середовища, біоінертністю, великим терміном експлуатації, високою міцністю.

Трубі капілярні у Львові

 

Капілярні трубки з 12Х18Н10Т володіють підвищеною пластичністю, здатністю поглинати механічну енергію при впливі зовнішніх деформуючих сил і стійкістю до перепадів температур. Сталь 12Х18Н10Т класифікується як харчова нержавіюча сталь.

Для того щоб купити капілярну нержавіючу трубку у Львові важливо правильно прочитати маркування. Маркування включає в себе назву матеріалу трубки, розміри трубки і вид обробки поверхні. Маркування регламентується ГОСТом. Типовим прикладом нанесення маркування є даний приклад — трубка 0,3х0,1 мм 12Х18Н10Т, матова, капілярна. Що означає зовнішній діаметр (0,3 мм), товщина стінки (0,1), марка стали, з якої виготовлена ​​капілярна трубка (12Х18Н10Т), вид обробки поверхні (матова).

Капілярні трубки з нержавіючої сталі знайшли своє застосування в медицині і фармацевтиці, будівництві, хімічній і автомобілебудівної промисловості. Експлуатаційні характеристики дозволяють застосовувати їх в авіації і точному машинобудуванні. Наочним прикладом є медичні голки, які виготовляють з нержавіючих трубок. Застосовуватися в харчовій промисловості для створення переробної промисловості, холодильних установок і систем крапельної подачі рідини. Використовуються для з’єднання трубопроводів з великою різницею в тиску.

Для замовлення нержавіючого прокату у Львові звертайтесь до наших менеджерів будь-яким зручним для Вас способом або замовте зворотний дзвінок

Всі вироби мають сертифікат якості. Ми працюємо з провідними виробниками виробів з нержавіючої сталі в Україні і за кордоном.

Кожен клієнт отримує індивідуальний підхід від закріпленого за ним менеджера, що дозволяє вирішувати виникаючі питання в найкоротший термін.

Доставка нержавійкі по Львову та області організована в найкоротший час.

Новини компанії

ТРУБИ ІЗ НЕРЖАВІЮЧОЇ ЖАРОМІЦНОЙ СТАЛІ

Сучасний стрімкий розвиток промисловості невід’ємно веде до необхідності використання матеріалів здатних не лише протистояти агресивним діям довкілля, але й зберігати свої властивості на тривалий період

Ми співпрацюємо

Інформація

Кольорововий металопрокат

Контакти

Всі права захищені. Копіювання інформації заборонено.
×
×

Корзина

Замовити дзвінок