Previous
Next

Труби капілярні

Пропонуємо великий вибір труб капілярних у Львові

Згідно ГОСТ 14162-79 трубки капілярні нержавіючі виробляють з складнолегована стали 12Х18Н10Т. Сталь відноситься до категорії хромонікелевих сплавів. За хімічним складом сталь складається з C, Si, Mn, Ti, S і P. Гранично допустима кількість елементів, що містяться встали узгоджується з ГОСТом. У сталь додають 17 … 19% хрому і 9 … 11% нікелю. Дані елементи — легуючі добавки.

Капілярні нержавіючі трубки володіють такими характеристиками як: високу опірність до агресивних дій навколишнього середовища, біоінертністю, великим терміном експлуатації, високою міцністю.

Трубі капілярні у Львові

 

Капілярні трубки з 12Х18Н10Т володіють підвищеною пластичністю, здатністю поглинати механічну енергію при впливі зовнішніх деформуючих сил і стійкістю до перепадів температур. Сталь 12Х18Н10Т класифікується як харчова нержавіюча сталь.

Для того щоб купити капілярну нержавіючу трубку у Львові важливо правильно прочитати маркування. Маркування включає в себе назву матеріалу трубки, розміри трубки і вид обробки поверхні. Маркування регламентується ГОСТом. Типовим прикладом нанесення маркування є даний приклад — трубка 0,3х0,1 мм 12Х18Н10Т, матова, капілярна. Що означає зовнішній діаметр (0,3 мм), товщина стінки (0,1), марка стали, з якої виготовлена ​​капілярна трубка (12Х18Н10Т), вид обробки поверхні (матова).

Капілярні трубки з нержавіючої сталі знайшли своє застосування в медицині і фармацевтиці, будівництві, хімічній і автомобілебудівної промисловості. Експлуатаційні характеристики дозволяють застосовувати їх в авіації і точному машинобудуванні. Наочним прикладом є медичні голки, які виготовляють з нержавіючих трубок. Застосовуватися в харчовій промисловості для створення переробної промисловості, холодильних установок і систем крапельної подачі рідини. Використовуються для з’єднання трубопроводів з великою різницею в тиску.

Для замовлення нержавіючого прокату у Львові звертайтесь до наших менеджерів будь-яким зручним для Вас способом або замовте зворотний дзвінок

Всі вироби мають сертифікат якості. Ми працюємо з провідними виробниками виробів з нержавіючої сталі в Україні і за кордоном.

Кожен клієнт отримує індивідуальний підхід від закріпленого за ним менеджера, що дозволяє вирішувати виникаючі питання в найкоротший термін.

Доставка нержавійкі по Львову та області організована в найкоротший час.

Новини компанії

Безшовна нержавіюча жаростійка труба

У наші дні існує величезна кількість підприємств робота яких відбувається в екстремальних умовах, під цим терміном маються на увазі рідини та гази високих температур. Здебільшого

ТРУБИ ІЗ НЕРЖАВІЮЧОЇ ЖАРОМІЦНОЙ СТАЛІ

Сучасний стрімкий розвиток промисловості невід’ємно веде до необхідності використання матеріалів здатних не лише протистояти агресивним діям довкілля, але й зберігати свої властивості на тривалий період

Ми співпрацюємо

Інформація

Кольорововий металопрокат

Контакти

Всі права захищені. Копіювання інформації заборонено.
×
×

Корзина

Замовити дзвінок