Previous
Next

Кутник нержавіючий

Пропонуємо великій вибір кутників нержавіючих у Львові

Нержавіючий кутник являє собою металевий профіль, вигнутий перпендикулярно на 90 °. Основна сфера застосування — в якості опори для скріплення двох поверхонь. Також нерідко використовується і в декоративних цілях.

Куточок з нержавіючої сталі може бути представлений двома модифікаціями: гнутий і гарячекатаний. Розрізняються вони способом виробництва. Гнутий куточок має більш досконалий зовнішній вигляд і високу точність. Серед переваг гарячекатаних куточків головне — міцність і тривалість експлуатації.

Куточок з нержавійки може бути виконаний зі сталі марок 12Х18Н10Т, 08Х18Н10Т, AISI 304, AISI 321, 20Х23Н18, AISI 310, 12Х17 та має відповідний ГОСТу розмірний ряд.

Для замовлення нержавіючого прокату у Львові звертайтесь до наших менеджерів будь-яким зручним для Вас способом або замовте зворотний дзвінок

Всі вироби мають сертифікат якості. Ми працюємо з провідними виробниками виробів з нержавіючої сталі в Україні і за кордоном.

Кожен клієнт отримує індивідуальний підхід від закріпленого за ним менеджера, що дозволяє вирішувати виникаючі питання в найкоротший термін.

Доставка нержавійкі по Львову та області організована в найкоротший час.

Новини компанії

ТРУБИ ІЗ НЕРЖАВІЮЧОЇ ЖАРОМІЦНОЙ СТАЛІ

Сучасний стрімкий розвиток промисловості невід’ємно веде до необхідності використання матеріалів здатних не лише протистояти агресивним діям довкілля, але й зберігати свої властивості на тривалий період

Ми співпрацюємо

Інформація

Кольорововий металопрокат

Контакти

Всі права захищені. Копіювання інформації заборонено.
×
×

Корзина

Замовити дзвінок