Previous
Next

Кутник нержавіючий

Пропонуємо великій вибір кутників нержавіючих у Львові

Нержавіючий кутник являє собою металевий профіль, вигнутий перпендикулярно на 90 °. Основна сфера застосування — в якості опори для скріплення двох поверхонь. Також нерідко використовується і в декоративних цілях.

Куточок з нержавіючої сталі може бути представлений двома модифікаціями: гнутий і гарячекатаний. Розрізняються вони способом виробництва. Гнутий куточок має більш досконалий зовнішній вигляд і високу точність. Серед переваг гарячекатаних куточків головне — міцність і тривалість експлуатації.

Куточок з нержавійки може бути виконаний зі сталі марок 12Х18Н10Т, 08Х18Н10Т, AISI 304, AISI 321, 20Х23Н18, AISI 310, 12Х17 та має відповідний ГОСТу розмірний ряд.

Для замовлення нержавіючого прокату у Львові звертайтесь до наших менеджерів будь-яким зручним для Вас способом або замовте зворотний дзвінок

Всі вироби мають сертифікат якості. Ми працюємо з провідними виробниками виробів з нержавіючої сталі в Україні і за кордоном.

Кожен клієнт отримує індивідуальний підхід від закріпленого за ним менеджера, що дозволяє вирішувати виникаючі питання в найкоротший термін.

Доставка нержавійкі по Львову та області організована в найкоротший час.

Новини компанії

Безшовна нержавіюча жаростійка труба

У наші дні існує величезна кількість підприємств робота яких відбувається в екстремальних умовах, під цим терміном маються на увазі рідини та гази високих температур. Здебільшого

ТРУБИ ІЗ НЕРЖАВІЮЧОЇ ЖАРОМІЦНОЙ СТАЛІ

Сучасний стрімкий розвиток промисловості невід’ємно веде до необхідності використання матеріалів здатних не лише протистояти агресивним діям довкілля, але й зберігати свої властивості на тривалий період

Ми співпрацюємо

Інформація

Кольорововий металопрокат

Контакти

Всі права захищені. Копіювання інформації заборонено.
×
×

Корзина

Замовити дзвінок