Previous
Next

Профільні труби

Наша кампанія реалізує трубу профільну нержавіючу у Львові різного перетину — квадратну, прямокутну, овальну марок 08Х18Н10Т, AISI 304 і AISI 201 в діапазоні розмірів 5-100 * 5 * 100 * 0,5-8 мм.

Основа зварної нержавіючої труби — листовий прокат або сталева стрічка (штрипс). За допомогою спеціальних верстатів така заготовка згинається і калибруется, після чого зігнутий лист необхідної форми проходить процес електрозварювання.

Всі труби з нержавіючої сталі у Львові, представлені на нашому сайті, виготовляються з якісних матеріалів, а також мають відповідні сертифікати.

 

Для замовлення нержавіючого прокату у Львові звертайтесь до наших менеджерів будь-яким зручним для Вас способом або замовте зворотний дзвінок

Всі вироби мають сертифікат якості. Ми працюємо з провідними виробниками виробів з нержавіючої сталі в Україні і за кордоном.

Кожен клієнт отримує індивідуальний підхід від закріпленого за ним менеджера, що дозволяє вирішувати виникаючі питання в найкоротший термін.

Доставка нержавійкі по Львову та області організована в найкоротший час.

Ви завжди можете купити зі складу у Львові або під замовлення такі види профільних труб:

Квадратна нержавіюча труба використовується при складанні металоконструкцій, у виробництві транспорту або в декоративних цілях. Матеріал: нержавіюча сталь AISI 304 при способі зварювання: HF. Розміри: 10х10х1,0 — 200х200х3,0.

Нержавіючі труби прямокутної форми найчастіше використовують в харчовій промисловості, машинобудуванні, будівництві та дизайні інтер’єрів. Завдяки різноманітності розмірів і довжин вони служать матеріалом для складання конструкцій, роблячи їх легкими, міцними і стійкими до корозії.

Труби марок АISI 201 вважаються найбільш універсальним і бюджетним варіантом. Саме вони зможуть стати відмінною заміною прямокутної нержавіючої труби АISI 304 в разі, коли необхідно здешевити конструкцію не втративши при цьому якість.

Прямокутна труба за сферами застосування, матеріалом виготовлення і зварювання не відрізняється від квадратної. Має розмірний ряд: 20х10х1,2 — 120х60х3,0. Овальна труба нержавейка використовується при будівництві, транспортуванні рідин, авто-, хім- і нафтопереробної промисловості, в медицині, а також для декору.

Профільний неіржавіючий металопрокат включає вироби різноманітного поперечного перетину: прямокутник, квадрат або овал.

Для виготовлення профільних труб з нержавіючої сталі використовуються сталі леговані хромом і нікелем. Найбільш популярними марками сталі для виробництва профільного неіржавіючого прокату є корозійностійкі сталі 08Х18Н10Т (AISI 321), 12Х18Н10Т (AISI 304), 12Х15Г9НД (AISI 201), 12Х17 (AISI 430), 10Х17Н13М3Е, 06ХН28МДТ. Найбільший попит серед них мають труби квадратні і прямокутні.

В першу чергу профільні труби з неіржавіючої сталі прийнято розрізняти за способом їх виготовлення, вони класифікуються як безшовні, електрозварювальні, гарячекатані і холоднокатані.

Далі їх розрізняють за якістю (способу обробки) поверхні на труби матові, шліфовані і труби з дзеркальною поверхнею. По довжині неіржавіючі профільні труби виготовляються мірною, немірною і кратною мірною довжин, крім того вони можуть бути виготовлені мірної або кратної довжини із залишком немірної довжини (до 10% від загальної маси).

Профільна неіржавіюча труба квадратного і прямокутного перетину виготовляється наступних розмірів. Для труби квадратного перетину:

— зовнішня грань квадрата 10,0 – 180,0 мм;

— товщина стінки 1,0 – 14,0 мм.

Для труби прямокутного перетину:

— зовнішній розмір сторін 15х10 – 180х150 мм;

— товщина стінки 1,0 – 12,0 мм.

Профільні труби із неіржавіючої сталі за своїми технічними властивостями відрізняються високою міцністю і стійкістю до корозії. Такі труби добре обробляються в холодному стані, міцні і пластичні. Неіржавіючі профільні труби відрізняється відмінною зносостійкістю і можуть використовуватися без ризику крихкого руйнування навіть при ударному навантаженні нижче -50°С. Неіржавіючі профільні труби легко зварюється дуговою зваркою з використанням захисної атмосфери.

Неіржавіюча профільна труба квадратного перетину (так само як і труба прямокутного перетину) досить часто використовується для потреб народного господарства, зокрема, при будівництві димарів, металевих будівельних каркасних конструкцій (мобільних і стаціонарних), магістралей в харчовій промисловості, для виготовлення деяких елементів для автомобільної і спеціальної техніки. Неіржавіючі профільні труби використовуються для виготовлення побутової техніки в архітектурних, будівельних конструкціях, для виготовлення елементів декору, і дуже широко застосовується для виготовлення сходових обгороджувань.

Новини компанії

Безшовна нержавіюча жаростійка труба

У наші дні існує величезна кількість підприємств робота яких відбувається в екстремальних умовах, під цим терміном маються на увазі рідини та гази високих температур. Здебільшого

ТРУБИ ІЗ НЕРЖАВІЮЧОЇ ЖАРОМІЦНОЙ СТАЛІ

Сучасний стрімкий розвиток промисловості невід’ємно веде до необхідності використання матеріалів здатних не лише протистояти агресивним діям довкілля, але й зберігати свої властивості на тривалий період

Ми співпрацюємо

Інформація

Кольорововий металопрокат

Контакти

Всі права захищені. Копіювання інформації заборонено.
×
×

Корзина

Замовити дзвінок