Previous
Next

Шестигранник нержавіючий

Наша кампанія пропоную шестигранникі нержавіючі у Львові.

Шестигранник з нержавіючої сталі дуже затребуваний в різних галузях промисловості. З нього виготовляють інструменти, деталі, механізми, втулки, кріплення і багато іншого. Вироби випускаються з матовою, дзеркальною або шліфованою. Точність прокатки позначається двома класами: Б1 і В1.

 

Наша кампанія поставляє нержавіючий шестигранник у Львові марок 12Х18Н10Т, 08Х18Н10Т, AISI 304, AISI 321, 20Х23Н18, AISI 310, 12Х17 та ін. У нас ви можете замовити вироби різної довжини з межею від №8 до №60.

Для замовлення нержавіючого прокату у Львові звертайтесь до наших менеджерів будь-яким зручним для Вас способом або замовте зворотний дзвінок

Всі вироби мають сертифікат якості. Ми працюємо з провідними виробниками виробів з нержавіючої сталі в Україні і за кордоном.

Кожен клієнт отримує індивідуальний підхід від закріпленого за ним менеджера, що дозволяє вирішувати виникаючі питання в найкоротший термін.

Доставка нержавійкі по Львову та області організована в найкоротший час.

Новини компанії

ТРУБИ ІЗ НЕРЖАВІЮЧОЇ ЖАРОМІЦНОЙ СТАЛІ

Сучасний стрімкий розвиток промисловості невід’ємно веде до необхідності використання матеріалів здатних не лише протистояти агресивним діям довкілля, але й зберігати свої властивості на тривалий період

Ми співпрацюємо

Інформація

Кольорововий металопрокат

Контакти

Всі права захищені. Копіювання інформації заборонено.
×
×

Корзина

Замовити дзвінок