Previous
Next

Алюмінієвий прокат

Наша кампанія пропонує великий асортимент виробів з алюмінія у Львові, таких як:

  • круг алюмінієвий
  • пруток алюмінієвий
  • труба алюмінієва кругла
  • труба алюмінієва профільна
  • алюмінієвий лист
  • алюмінієва плита
  • кутник алюмінієвий
  • алюмінієвий дріт
  • шина алюмінієва

Використовуються сплави марок АМГ-6, А5М, АМГ5М, АМГ5М, Д16АТ.

 

Виріб з круглим перетином, який проводиться як з чистого металу, так і з сплавів, основою яких є алюміній. Наявність тих чи інших елементів у складі дозволяє наділити алюмінієвий коло різними важливими характеристиками. Так, наприклад, серія АМЦ відрізняється кращою корозійної стійкістю і електропровідністю. АТ — міцніша і пластична. А АК — витримує навантаження високих температур. Пруток алюмінієвий виготовляється відповідно до Держстандарту 21488-97і різниться по: — точності; — довжині; — міцності.

Алюмінієва труба АД-31, АМГ-2Н, АМГ-6М алюмінієві труби АД31, АМГ-2н, АМГ-6М Алюмінієві труби — дуже затребуваний товар на ринку кольорового металопрокату. Це пояснюється їх безсумнівні переваги: ​​міцність, корозійну стійкість, легким вагою. Такі труби характеризуються високою пропускною здатністю: їхня поверхня бездоганно гладка і виключає виникнення осаду. За рахунок цього можливе використання профілів меншого діаметру, в порівнянні з трубами з інших металів.

Алюмінієвий лист — універсальний матеріал, який застосовується в багатьох галузях промисловості у Львові і сферах діяльності людини. Як і інші вироби з алюмінію, листи відрізняються легкістю, стійкістю до корозії, гнучкістю і невисокою вартістю. Зазвичай лист алюмінію проводиться шляхом гарячої деформації і холодної прокатки. Поверхня переважно загартовується або віджигається. На ринку представлені такими різновидами: — рифлений; — перфорований; — гофрований

Алюмінієва плита — досить затребуваний продукт металопрокату у Львові. Вона не є кінцевим виробом, а служить сировиною для подальшого виробництва необхідних елементів конструкції, деталей і т.д. Застосовується як для побудови тимчасових конструкцій (паркани, склади, ангари та ін.), Так і після переробки в будь-який промисловості та машинобудуванні. Плити розрізняються за розміром: довжина, ширина, товщина і виробляються з різних марок алюмінію, а також сплавів з нього. Кожен екземпляр в обов’язковому порядку маркується виробником і містить інформацію про метал, розмірах, номер партії і мітку служби контролю якості. Точність виготовлення: АП нормальної точності; АП підвищеної точності (П). Спосіб виготовлення: Чи не плаковані АП; АП з технологічної плакіровкой (Б); АП з нормальною плакіровкой (А). Стан поверхні металу АП без термообробки; АП загартовані і природно зістарені (Т) АП загартовані і штучно зістарені (Т1)

Алюмінієвий куточок — це L-подібний профіль з металу. Виріб зігнуте під прямим кутом і має однакову або різну ширину сторін (рівнополочні, полками). Виготовляється з різних сплавів алюмінію. Такий метал може бути без додаткової обробки або схильний до загартовування і / або состарювання. Точність виготовлення розрізняють: нормальну, особливу і підвищену. Міцності куточок буває нормальною і підвищеною.

Алюмінієвий дріт — виріб металопрокату, широко застосовується у Львові як в промисловості, так і в побуті. Для її виробництва використовується як «чистий» алюміній, так і його сплави. Залежно від призначення буває таких видів: електротехнічна, зварювальний, для холодної висадки і повітряних ліній передач. Маркується дріт алюмінієва (АП) у такий спосіб: — АП загартована (АТ); — АП відпалена (АМ); — АП полузакаленная (АПТ); Що стосується варіантів обробки металу, то тут актуальні наступна класифікація: — без термообробки — м’яка — нагартована — загартована і зістарена.

Шина алюмінієва — це особливий вид металопрокату, який має дуже обмежене застосування. Шини використовують при конструюванні шино-і струмопроводів, розподільних систем і різних шинних складань. Виріб являє собою смугу металу з алюмінію або його сплаву з прямокутним перетином. Шина може мати параметри: — товщина від 3 мм до 110 мм; — ширина від 25 до 100 мм; — довжина від 3 до 10 м. Розмір дозволяє змінювати площу перетину і пропускну здатність вироби. Термін експлуатації досягає 25 років. Алюмінієва смуга розрізняється за станом металу, способам поставки і характеристикам довжини. Наші консультанти завжди допоможуть вам з вибором і дадуть відповідь на будь-які запитання

Для замовлення кольорового прокату у Львові звертайтесь до наших менеджерів будь-яким зручним для Вас способом або замовте зворотний дзвінок.

Доставка нержавійкі по Львову та області організована в найкоротший час.

Новини компанії

ТРУБИ ІЗ НЕРЖАВІЮЧОЇ ЖАРОМІЦНОЙ СТАЛІ

Сучасний стрімкий розвиток промисловості невід’ємно веде до необхідності використання матеріалів здатних не лише протистояти агресивним діям довкілля, але й зберігати свої властивості на тривалий період

Ми співпрацюємо

Інформація

Кольорововий металопрокат

Контакти

Всі права захищені. Копіювання інформації заборонено.
×
×

Корзина

Замовити дзвінок