Смуга нержавіюча - це продукт металопрокату, який являє собою заготовку із суцільним поперечним перерізом для подальшої обробки та використання.

Наша кампанія пропонує смуги з нержавіючої сталі у Львові марок 12Х18Н10Т, 08Х18Н10Т, AISI 304, AISI 321, 20Х23Н18, AISI 310 і 310S, 12Х17.

Зазвичай смуга нержавійки випускається з легованої сталі в декількох варіаціях і розрізняється по довжині, точності прокатки і серповидно (вигину).

За своїми характеристиками смуга і лист з нержавіючої сталі відрізняється стійкістю до корозії, можливістю використання при високих температурах, довговічністю і стійкість до впливу вологи. Такі заготовки зі сталі затребувані практично в будь-якій галузі.

У будівництві їх використовують для оформлення приміщень і декору, різні підприємства виготовляють з них кріплення, металеві профілі, куточки, труби, інструменти і т.д. Крім цього, часто нержавіючі смуги використовують і в господарстві.

Для замовлення нержавіючого прокату у Львові звертайтесь до наших менеджерів будь-яким зручним для Вас способом або замовте зворотний дзвінок

Всі вироби мають сертифікат якості. Ми працюємо з провідними виробниками виробів з нержавіючої сталі в Україні і за кордоном.

Кожен клієнт отримує індивідуальний підхід від закріпленого за ним менеджера, що дозволяє вирішувати виникаючі питання в найкоротший термін.

Доставка нержавійкі по Львову та області організована в найкоротший час.