Димова труба або димар - один з найбільш значущих елементів системи опалення в будинках Львова. Через нього виводяться в атмосферу продукти згоряння, які виробляються під час експлуатації печей, пальників, плит та інших пристроїв.

У нас Ви можете замовити димоходи нержавіючі у Львові необхідного розміру і перетину.

Саме труба нержавейка володіє тими характеристиками, які дозволяють ефективно видаляти з приміщення гази, дим, сажу, попіл, а також забезпечити необхідну тягу.

Димарі з нержавіючої сталі якісно відрізняються від схожих виробів з інших матеріалів, оскільки: витримують високі температури; кислотостойкие; стійкі до корозії і пагубним діям конденсату; відрізняються тривалим терміном експлуатації; володіють гладкою поверхнею, що не речовинам осідати на внутрішній поверхні труби димоходу.

У виробництві димоходів з нержавіючої сталі ми використовуємо тільки якісну сталь від надійних виробників. Такі труби підходять для тривалої експлуатації в будь-яких приміщеннях, а також відповідають існуючим нормам пожежної безпеки.

Для замовлення нержавіючого прокату у Львові звертайтесь до наших менеджерів будь-яким зручним для Вас способом або замовте зворотний дзвінок

Всі вироби мають сертифікат якості. Ми працюємо з провідними виробниками виробів з нержавіючої сталі в Україні і за кордоном.

Кожен клієнт отримує індивідуальний підхід від закріпленого за ним менеджера, що дозволяє вирішувати виникаючі питання в найкоротший термін.

Доставка нержавійкі по Львову та області організована в найкоротший час.